Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

showbiz

Elhaida Dani gati për tregun amerikan, firmos kontratën me Universal Music

Elhaida Dani më në fund ka thyer heshtjen dhe tashmë po bëhet gati për të hyrë në tregun amerikan dhe ndërkombëtar të muzikës. Dani...

E lanë pas dore, Rita Ora hedh në gjyq “Roc Nation” të Jay Z

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka paditur në Gjykatën e Lartë të Los Angelesit, kompaninë e Jay Z, “Roc Nation”, me të cilën nënshrkoi marrëveshje...

E vërteta për ndarjen e Inva Mulës, ja fotoja që përgënjeshtron mediat (Foto)

Sopranoja e famshme shqiptare Inva Mula, u përfol në mediat dhe portalet në vend, se është ndarë nga bashkëshorti i saj Ethem Ramadani. ...

Stresi i përgjigjet Ramës: Po jam malësor dhe nuk ma ndjen…

Deklarata e shumë-komentuar e kryeministrit Edi Rama për veriorët ka tërhequr vëmendjen edhe të reperit Stresi, i cili ka reaguar në rrjetet sociale. Me...

Lajmet e fundit