Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

showbiz

Fitoi ‘The Voice Kids’ në Belgjikë, Gala publikon këngën e parë në bashkëpunim me label-in ndërkombëtar (VIDEO)

Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids” në Belgjikë mbrëmjen e djeshme. ...

Ledion Liço ‘thyen heshtjen’, emërohet drejtor i përgjithshëm i Top Media

Moderatori shqiptar, Ledion Liço tashmë mban titullin e drejtorit të përgjithshëm të Top Media. Sipas revistës Who që e ka konfirmuar...

‘Jam e mahnitur që kjo më ndodhi mua’, modelja me Sindromën Down imazhi i Gucci-t

Kompania e modës me qendër në Paris, Gucci, përballet shpesh me kritikat lidhur me imazhet që zgjedh, për të përfaqësuar të bukurën. ...

Rita Ora me ndryshime drastike në pamje, ja si duket pas seancave stërvitore

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora së fundmi ka ndryshime në fizikun e saj. Sipas revistës ‘Thë Sun’ këngëtarja po i...

Dafina Zeqiri i ‘tund’ mirë e bukur nën ritmet latine (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është shumë e dashur për publikun shqiptar.  Vëmendja që këngëtarja ka marrë kohët e fundit ka...

I biri feston 2- vjetorin, aktori i humorit me fjalë zemre: Zoti të bekoftë

Aktori i humorit shqiptar, Visjan Ukcenaj feston sot 2-vjetorin e djalit të tij, Divin.   Aktori njihet për natyrën e vet...

‘U mbyta, u godita, u kapa në mënyrë agresive’, trashëgimtarja e famshme Paris Hilton e abuzuar në 5 marrëdheniet që ka kaluar 

Trashëgimtarja e famshme, Paris Hilton po përflitet për abuzimet e shumta ndaj saj që kanë nisur që në adoleshencë.   Së...

Xhesika Kadiu qenka ndarë ‘keq’ me Robert Berishën: Më pëlqen të vishen meshkujt si plehra pasi ju shkon 

Modelja e njohur, Xhesika Kadiu vazhdon të përflitet së tepërmi për lidhje-ndarjet me Robert Berishën.   Tashmë ish e dashura e...

Ronela Hajati uron në mënyrën më speciale veten për 31-vjetor: Kam punuar për këtë ditë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka mbushur plot 31 vjeç. Ky përvjetor ditëlindje ka zgjuar nostalgjinë e Ronelës. Ajo na...

Bes Kallaku puthet me ‘tjetër’ në përvjetorin e tretë të martesës, ja si reagon Xhensila (FOTOT)

Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur i humorit Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashur dhe më të komentuar në median rozë. ...

Lajmet e fundit