Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

showbiz

Ribashkohet pas shumë vitesh grupi “Spirit Voice”, rikthimi i vajzave të famshme që ruajnë miqësinë pas suksesit në muzikë

Ato që shihni në foto janë 3 vajzat më të famshme në fund të viteve 90. Grupi i njohur “Spirit Voice” ishte në kulmin...

Kush është Andrew Tate, personi që pretendon se është trilioneri i parë në botë! Para disa ditësh ishte në Shqipëri

Nëse përdorni rregullisht rrjetet sociale, me siguri ju ka dalë përpara ndonjë prej videove të shumta “virale” me Andrew Tate. Gjatë ditëve të fundit ai...

Një dark ideale në shtëpinë tënde?  Këngëtarja shqiptare: Do e doja me Edi Ramën ose Barack Obamën

Këngëtarja kosovare Ana Kabashi ka folur në intervistë për jetën e saj profesionale dhe karrierën. Ajo ka treguar se çfarë preferon, çfarë bën gjatë një...

Mësohet arsyeja, ja pse nuk do të transmetohet sot Big Brother Vip

Ndryshimi i programacionit ka bërë që puntata e radhës në e Big Brother Vip në Itali të mos transmetohet këtë të premte të 11...

Turizëm hapësinor, martesa dhe skandale: 10 ngjarjet e BUJSHME nga SHOWBIZI dhe BOTA gjatë vitit 2021

Sa i përket situatës së krijuar nga pandemia e koronavirusit, shumë pak ka ndryshuar këtë vit në krahasim me një vit më parë. Megjithatë,...

“Këtu jam e lumtur”, Enca shpërndan fotot ‘e nxehta’ nga udhëtimi në Barcelona

Këngëtarja aq e dashur për publikun, Enca ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram disa foto ku duket mjaft tërheqëse. “Holla from Barcelona. Im...

Me bluzë leopard dhe bikini të holla, hidhini një sy fotove bombastike të Era Istrefit

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të pëlqyera në showbizin shqiptar, për shkak të këngëve të veçanta edhe për lukun tejet special që...

Bebe Rexha “zhvishet nga komplekset”, me bikini, ekspozon të pasmet e kolme pranë pishinës (FOTO)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në “showbizin” e huaj, por jo vetëm, edhe në Shqipëri merr vëmendjen...

Me vajzat e mbyllur mes 4 mureve, dalin pamjet e Fjolla Morinës nga vendi ku po kalon arrestin e shtëpisë

Këngëtarja Fjolla Morina është bërë diskutim i këtyre ditëve pas ngjarjes së fundit, ku u arrestua pasi tentoi të futej në Shqipëri me dy...

Fitoi ‘The Voice Kids’ në Belgjikë, Gala publikon këngën e parë në bashkëpunim me label-in ndërkombëtar (VIDEO)

Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids” në Belgjikë mbrëmjen e djeshme. ...

Lajmet e fundit