Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

shoqata e te verberve

‘Qorra, shurdha’, Shoqata e të Verbërve i dërgon letër Celibashit dhe vë në dijeni Yuri Kim: S’është hera e parë që Rama përdor këtë...

Shoqata e të Verbërve të Shqipërisë i ka dërguar një letër-ankesë KQZ-së për shkak të gjuhës fyese dhe diskriminuese që ka përdorur së fundmi...

Lajmet e fundit