Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

shoqata e bankave

Shoqata e Bankave zgjedh kryetarin e ri të Bordit Mbikqyrës, kush është Bledar Shella dhe kë zëvendëson

Asambleja e Anëtarëve të Shoqatës Shqiptare të Bankave (AAB), zhvilloi sot mbledhjen e radhës në të cilën u mbajtën dhe zgjedhjet, sipas statutit, për...

Banka e Shqipërisë dhe Shoqata Shqiptare e Bankave diskutime mbi masat e sigurisë në transportimin e vlerave monetare

Gjatë ditës së sotme  në ambientet e Bankës Shqipërisë u mbajt një takim diskutimi midis Bankës së Shqipërisë dhe Bordit Drejtues të Shoqatës Shqiptare...

Lajmet e fundit