Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

shokuese

Shokuese: Miu kryen “vetëvrasje” hidhet në fritezën e një “Fast-Food”-i (Video)

Një “Fast-Food” në Teksas të SHBA-ve është hapur sërish pas incidentit me një mi që kërceu në vajin e nxehtë të fritezës që skuq...

SHOKUESE/ Infiermierja KA SHKËMBYER 5 mijë bebe në MATERNITET

Një ngjarje e pazakontë dhe tronditëse. Një infermiere e cila presupozohej të kujdesej për bebet e posalindura, gjatë 12 viteve punë...

Adrola Dushi e shokuar nga videoja që shohin fëmijët: Ju bëj thirrje…

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi është zgjuar e shqetësuar këtë mëngjes. Adrola është mjaft e prekur nga bota e internetit. ...

SHOKUESE/ Ishte duke performuar, këngëtarja vdes në skenë (VIDEO)

Një këngëtare e muzikës popullore ka vdekur duke kënduar në skenë, pasi pësoi një atak në zemër. Faniya Khaliullova u...

E rëndë në Greqi, babai shqiptar përdhunon dhe lë shtatzënë vajzën e tij me aftësi të kufizuara

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi, ku një burrë shqiptar ka përdhunuar vajzën e tij me aftësi të kufizuara. ...

Gjendje e jashtëzakonshme në Meksikë, vriten 133 politikanë

Ka shkuar në 133 numri i politikanëve të vrarë gjatë mujave të fundit në Meksikë, teksa vendi po përgatitet për zgjedhje. ...

Moderatorja e njohur bie pa ndjenja ‘Live’ gjatë spektaklit (Video)

Miliona shikues janë tmerruar teksa kanë parë drejtpërdrejt në emision moderatoren e famshme amerikane Wendy Williams të shembet në tokë. 53-vjeçarja...

Shokuese / I riu del në ballkon dhe qëllon me pistoletë njerëzit në rrugë (Pamje të rënda)

Një video shokuese është postuar ne rrjetet sociale ku duket një djalë i ri që qëllon me armë zjarri kalimtarët rastësor nga ballkoni i...

Vidhte foshnjat e porsalindura dhe i shiste nëpërmjet Whatsapp-it, arrestohet

Një grua është arrestuar  në flagrance nga forcat e policisë pasi po përpiqej te shiste një fëmijë. Bëhet fjalë për Julia...

Lajmet e fundit