Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

shoferi

Transparenca hedh poshtë “shoferin e Ramës”, por nuk jep asnjë argument të besueshëm

Kryeministria nëpërmjet faqes Transparenca.al ka hedhur poshtë pretendimet e një shqiptari të arrestuar në Greqi për vjedhje, se është shofer dhe truprojë e Edi...

Sherr mes shoferëve, polici: Aman mos u zini këtu

Shoferi i autobusit të linjës Kombinat-Kinostudio është konfliktuar me një tjetër shofer. Arsyeja ka qenë se shoferi i autobusit ka bllokuar rrugën dhe është...

Gjendet një person i vdekur brenda makinës së tij

Trupi i pajetë i një shoferi është gjetur ditën e sotme në makinën e tij në aksin Levan - Tepelenë. Ngjarja ka...

Tjetër shpejtësi e çmendur në rrugët e Shqipërisë, pasagjerja: Ule, ule aman (Video)

Një tjetër rast i thyerjes së rregullave të qarkullimit është përhapur në rrjetet sociale ku dallohet një shofer që arrin me makinën e tij...

Kamioni nga Mali i Zi përplas për vdekje këmbësorin në Shkodër

Një aksident me pasojë vdejken e një 47 vjeçari ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Shkodrës. Një kamion...

Shoferi debat me policin, ishte e verdhë apo e kuqe? (Video)

Policia e Shtetit ka publikuar një tjetër video nga kamerat e trupit gjatë ndalimit të një shoferi që ka hyrë me të kuqe në...

Shoferja përplas me makinë te vijat e bardha studenten italiane

Një studente italiane është përplasur nga një automjet pak minuta më parë teksa po kalonte vijat e bardha përballë pallatit të sportit “Asllan Rusi”...

Shoferi refuzon t’i ndalet policisë, ndjekje spektakolare në autostradën Tiranë-Durrës

Ju ka ndodhur ta shihni nëpër filma, por këta qytetarë në Tiranë kanë qenë dëshmitar të një situate të pazakontë mesditën e djeshme. ...

Lajmet e fundit