Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

shoferi

Pamje të frikshme nga Lezha, i moshuari u pret rrugën makinave, shoferi i Mercedesit manovron në momentin e fundit

Pamjet e mësipërme janë regjistruar nga një shofer në Balldren të Lezhës, ku një i moshuar u pret rrugën makinave për të kaluar në...

Historia e trishtë e 25 vjeçares nga Kombinati, u martua në 6 gusht dhe do ikte në Angli, shoferi i droguar e vrau në...

Marjana Sahitaj, një 25 vjeçare nga Kombinati, ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm, pasi është përplasur për vdekje në...

Aksident në Divjakë, makina përplas të miturën, arrestohet shoferi

Një aksident ka ndodhur ditën e djeshme në Divjakë, ku shttasi L.Xh, 31 vjeç përplasi me makinë një të mitur. Aksidenti ndodhi në aksin rrugor...

Kamioni përmbyset në Kalimash-Morinë, shoferi niset me urgjencë te Trauma, bllokohet qarkullimi në autostradë

Një kamion i tonazhit të rëndë që transportonte pllaka është aksidentuar dhe për pasojë është përmbysur mbrëmjen e sotme në aksin Kukës-Morinë. Si pasojë,...

U fut te Syri i Kaltër me makinë, Policia gjobit shoferin me 200 mijë lekë, nuk kishte as siguracion

Shoferi që shkeli "vijën e kuqe" dhe u fut me makinë brenda rrethimit të Syrit të Kaltër në Sarandë, është ndaluar nga Policia pas...

VIDEO: Mercedesi luksoz nuk i hap rrugën zjarrfikëses me emergjencë në Vlorë

Ndodh përsëri në qytetin e Vlorës! Pas një ngjarje të ndodhur muaj më parë në qytetin bregdetar, ku një shofer nuk i hapte rrugën...

Rrugorët e Tiranës ndëshkojë shoferin me “Porsche” që bënte parakalime jashtë korsie në autostradë (VIDEO)

Një shofer që është denoncuar në rrjetet sociale nga qytetarët, për parakalime të gabuara në autostradën Durrës-Tiranë, është gjetur nga Policia Rrugore e kryeqytetit...

53 emigrantët vdiqën brenda kamionit në Teksas, shoferi “nuk e dinte” që kondicioneri ishte fikur

Shoferi i dyshuar i një kamioni ku 53 emigrantë vdiqën nga nxehtësia në Teksas nuk e dinte që kondicioneri kishte pushuar së punuari, thonë...

Mercedesi del nga rruga dhe përmbyset në Lezhë, shoferi dhe pasagjeri dërgohen me urgjencë te Trauma

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor që ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në fshatin Gjormë të...

Aksidentohen dy kamionët në Dhërmi, shoferi i betonieres hidhet nga kabina (VIDEO)

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në Dhërmi. Mësohet se dy kamionë janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë një...

Lajmet e fundit