Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

shoferi shty qenin

I kaloi sipër qenit me makinë, Policia e Durrësit identifikon të riun nga Tirana me fuoristradë: E bëri qëllimisht dhe u largua

I riu që shtypi qëllimisht me fuoristradë një qen në Durrës, teksa nxirrte makinën e tij nga parkimi, është identifikuar dhe shpallur në kërkim...

Lajmet e fundit