Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Shoferi shqiptar

Kapen dy ngarkesa me drogë në Greqi, shoferi shqiptar sapo sheh policinë ia fut vrapit dhe braktis mjetin, në pranga një greke (FOTO)

Policia greke ka kapur dhe sekuestruar dy ngarkesa me drogë në  kufirin greko-shqiptar, duke  vënë në pranga një greke, ndërsa është shpallur në kërkim...

Shpërndante drogën e trafikantëve italianë, shoferi shqiptar arrestohet në pikën e karburantit

Policia italiane ka vënë në parnga ditën e sotme një shqiptar në Bolzano. Mësohet se 37-vjeçari punonte si shofer dhe kishte...

Arrestohet shoferi shqiptar i kamionit që kontrabandonte njerëz në Angli (Emri)

Një shtetas shqiptar, shofer kamioni i cili u përpoq për të kontrabanduar në mënyrë të paligjshme dy persona në Britani të Madhe, është arrestuar...

Lajmet e fundit