Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

shoferi i xhafaj

Një natë më parë festoi, çfarë kishte postuar në rrjetet sociale shoferi i Xhafajt

Gardisti Shkëlzen Qordja, shofer i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj u përcoll për në banesën e fundit mesditën e së dielës. ...

Mes lotëve e dhimbjes, përcillet në banesën e fundit Shkëlzen Qordja, flasin fqinjët (Video)

Mes dhimbjes për humbjen e jetës së 31 vjeçarit Shkëlzen Qordja, familjarët, miqtë dhe kolegët e tij e përcollën për në banesën e  fundit...

Lajmet e fundit