Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

shoferi i prokurorit

Policia operacion “blic” në mes të Kavajës, ndalohet një Prokuror dhe shoferi i tij, i bastiset dhe shtëpia (EMRAT)

Një prokuror dhe shoferi i tij janë ndaluar nga Policia në Kavajë. Mësohet se ka qenë një operacion blic, si pjesë e të cilit...

Lajmet e fundit