Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

shofere

Me shpejtësi e të dehur në timon, Policia me “dorë të hekurt”: Arrestohen 15 shoferë dhe hiqen 132 patenta

Policia Rrugore vijon kontrollin në të gjithë vendin për të bërë të mundur parandalimin e aksidenteve. Gjatë orëve të fundit uniformat blu kanë arritur të...

Mosrespektimi i rregullave të Qarkullimit Rrugor, arrestohen 14 shoferë, “fluturojnë” 52 patenta dhe vendosen mbi 1300 gjoba

Vijon kontrolli i Policisë Rrugore në të gjitha rrugët e vendit, ku bëhet me dije se në 24 orët e fundit janë arrestuar në...

Policia “kap mat” dhe ndëshkon qindra shoferë autobusësh, 2 prej tyre kapen “tapë” në timon (VIDEO)

Policia Rrugore vijon kontrollet për drejtuesit e transportit të specializuar ndërqytetas, rrethqytetas dhe atij qytetas, për parandalimin e aksidenteve. Gjatë kontrollit të kryer mëngjesin e sotëm...

Shoferja përplas me makinë motorrin e policisë te kthesa e Rinasit, plagoset efektivi dhe dërgohet menjëherë në spital

Një aksident ka ndodhur rreth orës 18:20 te kthesa e Rinasit, ku një mjet me drejtuese M.Zh është përplasur me motorrin e policisë. Për pasojë...

Fluks i madh në drejtim të Malit të Tomorrit dhe Korçës, Policia Rrugore shton masat: Arrestohen 21 shoferë, “fluturojnë” 68 patenta dhe gjobiten mbi...

Pelegrinazhi në Malin e Tomorrit dhe “Festa e Birrës” në Korçë kanë bërë që akset drejt këtyre dy destinacioneve të jenë të ngarkuara, ndaj...

Të dehur dhe me shpejtësi, Policia e Tiranës arreston 6 shoferë dhe heq më shumë se 20 patenta (DETAJE)

Policia Rrugore e Tiranës vijon kontrollin me radarë për të bërë të mundur parandalimin e aksidenteve në vend. Policia njofton se nga ora 19:00 dhe...

Me shpejtësi dhe të dehur, Policia e Tiranës me “dorë të hekurt’: Arrestohen 5 shoferë dhe gjobiten dhjetra të tjerë (DETAJE-VIDEO)

Policia vijon kontrollin në rrugë për të bërë të mundur prandalimin e aksidenteve rrugore që vijnë si pasojë e shpejtësisë mbi normat e lejuara...

Në gjendje të dehur dhe me shpejtësi mbi 170km/h, arrestohen 11 shoferë, 39 të tjerëve iu hiqe patenta, policia vendos mbi 1700 gjoba

Policia Rrugore vijon patrullimin në të gjitha akset e vendit tonë, ku gjatë kontrollove të 24 orëve të fundit janë gjobitur 1734 drejtues mjetesh,...

Me shpejtësi 170 km/h, Policia kontrolle në rrugët interurbane: Hiqen 12 patenta dhe gjobiten 26 shoferë (DETAJE)

Policia vijon kontrollin në rrugët interurbane me rrisk për aksidente rrugore si, Tiranë-Elbasan-Tiranë- Durrës-Tiranë, për të parandaluar aksidentet rrugore që vijnë si pasojë e...

Në gjendje të dehur kryenin manovra të rrezikshme në rrugë, policia arreston 3 shoferët në Tiranë dhe Fier, “fluturojnë” 44 patenta, mbi 2200 gjoba...

Policia ka arrestuar në flagrancë 3 drejtues mjetesh, të cilët ishin në gjendje të dehur dhe kryenin manovra të rrezikshme në rrugë.Në pranga është...

Lajmet e fundit