Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

shofer i dehur

EMRI-FOTO/ Po kalonte rrugën për të blerë ujë, shoferi i dehur përplas për vdekje 36 vjeçarin shqiptar në Itali

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të djeshëm në Livorno të Italisë, ku ka humbur jetën një 36 vjeçar...

Policia Rrugore bën “kërdinë”, për 3 orë gjobiten 256 drejtues mjetesh dhe hiqen 43 patenta, arrestohet një shofer i dehur

Policia Rrugore njofton se ka shtuar patrullat në të gjitha akset rrugore të Shqipërisë, pasi fluksi i automjeteve është shtuar ndjeshëm pas orës 16:00.Bëhet...

E RËNDË/ Shoferi i dehur në Tiranë hipën në trotuar dhe aksidenton 4 kalimtarë, nisen me urgjencë drejt spitalit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën "Llazi Miho" Tiranë, ku një shofer i dehur ka humbur kontrollin e mjetit...

Lajmet e fundit