Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

shock

‘SHOCK’ vë në pranga 2 vëllezërit pronarë në Tiranë që shisnin kokainë (SI I KAPI POLICIA NË LOKAL)

Arrestohen dy vëllezër që shisnin dhe blinin kokainë në Tiranë. Konkretisht D. K., 33 vjeç dhe D. K. 37 vjeç (vëllezër), të dy banues...

Lajmet e fundit