Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Pre
11 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
15 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

shkrumbohet

Shikoni PAMJET: Shkrumbohet nga flakët një makinë në autostradën Durrës-Tiranë

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të enjteje në autostradën Durrës-Tiranë. Siç shihet nga pamjet e siguruara nga newsbomb.al, mjeti ka...

Shkrumbohet punishtja e përpunimit të qumshtit në Krujë

Një punishte e përpunimit të qumshtit në Krujë është shkrumbuar nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm. Policia bën me dije se...

Durrës/ Shkrumbohet makina në ecje, shpëtojnë mrekullisht shoferi dhe pasagjeri

Një makinë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Durrës. Mësohet se makina ka qenë në lëvizje në momentin që...

Shkrumbohet nga flakët makina në Kavajë, çfarë dyshohet  

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen nr.3 të qytetit të Kavajës në rrugën 'Skuraj', ka rënë  zjarr në  mjetin  në...

Shkrumbohet nga flakët banesa në Gjirokastër

Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Gjirokastër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen...

4 persona brenda, shkrumbohet makina në ecje

Një makinë është përfshirë nga flakët teksa ka  në aksin rrugor Fier-Patos. Mësohet se makina është e tipit Ford Fiesta, dhe...

Iu shkrumbua “Benzi” në mes të Vlorës, kush është polici që e kishte në pronësi

Në orët e para të mëngjesit të sotëm  një makinë u përfshi nga flakët. Makina tip “Benz” sipas policisë i përket një efektivi policie...


Lajmet e fundit