Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

shkresa

Ervin Salianji shkresë SPAK: A keni nisur hetime për rastin McGonigal? Është takuar ish-drejtori i FBI me ju?!

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i ka dërguar sot shkresë SPAK, SHISH, dhe Ministrisë së Brendshme dhe ka kërkuar nisjen e menjëhershme të...

DOKUMENTI që nxorën hakerat nga posta e kreut të SHISH: Gjyqtari i lartë Shkëlzen Selimi, u shkarkua pa prova në vetting

Hakerat iranianë që sulmuan shërbimet qeveritare dhe rrjetet e Policisë së Shtetit, publikuan pak ditë më parë dhe postën elektronike të kreut të Shërbimit...

Prokuroria e Shkodrës gjen autorin: Shkresa “Tepër Urgjent” për Ibrahim Licin, u fotografua nga sekretarja jonë dhe doli në media! E pushuam

Sekretarja e Prokurorisë së Shkodrës rezulton se është personi që ka fotografuar shkresën nisur nga Tirana dhe me kategorizimin "Tepër Urgjent", për ndalimin e...

Shkresa “Tepër Urgjent” e nisur nga Prokuroria e Përgjithshme për Ibrahim Licin, nisin hetimet në Shkodër

Publikimi në media i dokumentit për Ibrahim Licin, që mban firmën e Olsi Dados, Drejtorit të Marrëdhënieve me Jashtë në Prokurorinë e Përgjithshme, ka...

Zgjedhjet e ardhshme mes prillit me majit, KQZ shkresë Kuvendit: Të përcaktohen rregullat për financimin e partive nga “palë të treta”

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve i ka dërguar një shkresë Kuvendit, ku i kërkon miratimin e disa rregullave të reja për zgjedhjet e ardhshme lokale,...

I hoqën ndihmën ekonomike se nuk votoi PS? Zbardhet shkresa e Avokatit të Popullit: Zonja nga Pogradeci nuk dorëzoi letrat, po priste divorcin

Një zonjë nga Pogradeci ka denoncuar në media se i ishte prerë ndihma ekonomike për shkak se nuk kishte votuar Partinë Socialiste në zgjedhje....

Policia shkresë Prokurorisë së Tiranës: Të hetohet për pastrim parash biznesmeni i ndërtimit Edmond Bego!

Edmond Bego, biznesmen i njohur në fushën e ndërtimit dhe pronar i kompanisë "Inert Ekspres", mund të hetohet nga Prokuroria e Tiranës. Policia e...

Dy ditë para vendimit/ Presidenti Meta shkresë Gjykatës Kushtetuese: Si e caktuat relatorin për gjyqin tim? Dua materialet

Presidenti Ilir Meta i ka dërguar një shkresë zyrtare Gjykatës Kushtetuese, dy ditë para vendimit që do të merret më datë 1 shkurt, për...

Flamur Noka shkresë kryepolicit Gledis Nano: Çfarë informacionesh kishte Policia, që forcat speciale rrethuan godinën e PD më 11 dhjetor?

Deputeti Flamur Noka i ka dërguar sot një shkresë zyrtare drejtorit të Policisë Gledis Nano, dhe kërkon informacion se përse Forcat Speciale rrethuan godinën...

Prokurorët e SPAK shkresë Kuvendit, kërkojnë mandat TË PËRJETSHËM: Nevoja për të luftuar krimin nuk mund të kufizohet në kohë!

Prokuroria Speciale SPAK i ka dërguar një kërkesë Kuvendit të Shqipërisë dhe që prokurorët e kësaj strukture të re të drejtësisë të kenë mandat...

Lajmet e fundit