Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

Shkozet

Ndryshon lëvizja e mjeteve në lotet 2 dhe 3 të Unazës së Tiranës, ARRSH njofton: Si do të qarkulloni gjatë 10 ditëve

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se për 10 ditë do të devijojë trafikun, pasi do të nisin punimet për zbatimin e projektit “Rikualifikimi i akseve...

Shpërthim i fuqishëm në Shkozet, pranë një karburanti

Një shpërthim i fuqishëm raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Shkozet të Durrësit. Burimet bëjnë me dije se dy persona kanë...

Prokurori Arjan Ndoja në vetting: Filloi punë me 2 milionë lekë, në vitin 2016 kishte 1.2 MILIARDË! Pasuria ju rrit me 649 herë

Prokurori i Durrësit Arian Ndoja po përballet këtë të premte, më 29 prill, me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i tij i vetingut...

Policia ‘përdor’ Covid për të penguar protestën, ngre postbllok në Shkozet, kthen mbrapsht një nga një makinat e nisura drejt Tiranës (VIDEO)

Policia ka ngritur postblloqe në disa qarqe të vendit për të kufizuar pjesëmarrjen në protestën  e organizuar për shembjen e Teatrit Kombëtar. ...

VIDEO: Momenti i shembjes së 5-katëshit në Shkozet

Ky është momenti kur ndërtesa 5-katëshe në Shkozet “gjunjëzohet” pas shpërthimit të kontrolluar dhe prishjes së kolonave nga inspektorët e IKMT. ...

Shemben sot dy objekte 5 katëshe në Shkozet me shpërthim të kontrolluar

Ministria e Mbrojtjes ka njoftuar se dy objekte 5 katëshe do shemben sot në Shkozet. Objektet u dëmtuan në tërmetin e...

Atentati ndaj prokurorit NDOJA vë në lëvizje shtetin, Ardi VELIU kërkon informacione të sakta, zbulohet se cilët prokurorë kanë marrë çështjen (EMRAT-FOTO)

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu ka kërkuar informacion mbi ecurinë e deritanishme të hetimeve mbi atentatin e ndodhur pasditen e së premtes...

I rrëmbyen djalin dhe i grabitën 10 mijë euro, gazetari tregon detajet se si u lidh biznesmeni në Durrës

Gazetari Trashgim Sokolaj i ftuar në ‘360 Gradë’ tregoi me detaje se si ndodhi grabitja mbrëmjen e 12 janar në banesën e një biznesmeni...

Mbyllet stacioni i trenit në Durrës, ja ku do zhvendoset

Stacioni i trenit në qytetin e Durrësit është mbyllur përkohësisht për shkak të punimeve. Për gati një muaj, stacioni i trenit...

Aksident te mbikalimi i Shkozetit, përplasen 2 makina

Një aksident i lehtë ka ndodhur mesditën e sotme në mbikalimin e Shkozetit. Dy makina janë përplasur më njëra tjetrën e...


Lajmet e fundit