Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

shkopin

Shkopinj dhe levë, vëllezërit dhunojnë xhaxhain 63-vjeçar në Skrapar, pulat e tij hynë në tokat…(E PLOTË)

Një ngjarja e rëndë është shënuar në Skrapar, ku dy vëllezër kanë dhunuar me sende të forta xhaxhain e tyre 63-vjeçar. Bëhet me dije se...


Lajmet e fundit