Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

shkop bejsbolli

TRAGJIKE/ Ndërron jetë 23 vjeçari shqiptar që e goditën me shkop bejsbolli në Itali, në pritë e nxori një shok i tij (EMRI)

Ka ndërruar jetë 23 vjeçari shqiptar Atilio Ndreka, i cili u godit në Itali me shkop bejsbolli nga një grup të rinjsh.Ngjarja ndodhi mbrëmjen...

I ftuan në kafe, por i pritën me shkopinj bejsbolli, rrihen brutalisht dy të rinj në Itali, shqiptari në gjendje kritike (EMRI)

Një sulm me shkopinj besjsbolli ndodhi mbrëmjen e djeshme në Mantova, në Itali.  Dy të rinj, një 35-vjeçar italian dhe një 23-vjeçar shqiptar janë...

Me shkop bejsbolli e doreza metalike, prangoset 21-vjeçari (Emri)

Një 21-vjeçar është arrestuar nga Policia e Fierit, pasi gjatë kontrollit në automjetin e tij iu gjetën armë të ftohta. Erald...

U dhunua me shkop bejsbolli, zbardhet dëshmia e shefit të burgut 313: Njëri më goditi në kokë, dy të tjerë nga pas

Zbardhet dëshmia e shefit të regjimit te Burgu 313, Bledar Pura, i cili u dhunua ditën e djeshme me shkop bejsbolli në zonën e...

22 vjeçarit i vihet arma në kokë dhe goditet me shkop bejsbolli, shkak konflikti dy vjeçar

Një 22 vjeçar është kanosur me armë dhe është goditur me shkop bejsbolli në fshatin Buçimas të Pogradecit. Policia njofton se...

Lajmet e fundit