Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

shkolla e re

Përurohet shkolla “Mervete Peza” në Tiranë, Ahmetaj: Shkolla tani më e bukur dhe e fortë, kjo mazhorancë kur bën një premtim e mban

Zëvendëskryeministri dhe njëherazi ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj ndodhet në Pezë-Helmes për përurimin e shkollës së ndërtuar “Mervete Peza”, pas tërmetit tragjik të 26...

Veliaj jep lajmin e mirë: Nisin punimet për kompleksin e ri shkollor në kryeqytet; Shtatorin që vjen ‘Fresku’ me shkollat më të mira në...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj njofton përmes një statusi në Twitter se ka nisur puna për kompleksin e ri shkollor te zona...

Bashkia publikon PAMJET: Shikoni si duket shkolla “Andrea Stefani” te Dogana, do mbajë emrin e gazetarit që u nda nga jeta 5 vite më...

Zona e Astirit në Tiranë do të ketë shumë shpejt një shkollë të re 9-vjeçare, me parashkollor, të dizajnuar nga arkitekti i njohur italian,...

Lajmet e fundit