Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

shkolla e re ne koder kamez

DALIN FOTOT e projektit të Stefano Boerit, ja SHKOLLA e RE që do ndërtohet në Kodër Kamëz

Dalin fotot e projektit të shkollës që do të ndërtohet për të gjithë fëmijët e Njësisë 11 në Kodër Kamëz dhe që sipas Bashkisë...

Lajmet e fundit