Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Shkoder

Humbi edhe në Shkodër, Berisha në deklaratë: Kjo është një ditë e vështirë dhe e rëndë, narkoshteti bleu votat

Ish-kryeministri Sali Berisha në një deklaratë për mediat është shprehur se kjo është një ditë e rëndë për liritë dhe të drejtat e qytetarëve...

“I love you”, PS kryeson edhe në Shkodër, Rama: Krejt zemrën ma keni hangër

Partia Socialiste kryeson në shumicën e Bashkive të vendit, jo vetëm kaq po deri nga rezultatet e tanishme duket se PS do të ketë...

Benet Beci drejt thyerjes historike së bastionit demokrat, mbi 10 mijë vota para në Shkodër

Zgjedhjet e 14 Majit si duket do të sjellin shënimin e historisë në Shkodër, i cili është dhe një nga bastionet historikisht të djathta. Sipas...

Benet Beci vijon kryesimin në Shkodër, garë e ngushtë në Kukës

Vijon numëri në Shkodër, ku deri më tani janë numëruar 95 kuti, prej ku ka dalë një rezultat surprizues në favor të kandidatit të...

SURPRIZA në SHKODËR, Benet Beci kryeson në kutinë e parë (REZULTATI)

Është numëruar kutia e parë në qytetin e Shkodrës, prej ku ka dalë një rezultat surprizues në favor të kandidatit të majtë Benet Beci. Sipas...

Iris Luarasi: Më thonë se në Shkodër ka fituar Benet Beci

Pedagogia Iris Luarasi është shprehur se nga informacionet paraprake që ka marrë, kandidati i Partisë Socialiste Benet Beci rezulton të jetë fitues. E ftuar në...

Bardh Spahia nga Shkodra kërkon të neutralizojë dy Bashkitë e majta: Të dhënat tona tregojnë për një fitore bindëse në Shkodër (DEKLARATA)

Bardh Spahia doli në një konferencë shtypi në Shkodër pak më parë, pas daljes së dy rezultateve të Kamzës dhe Vorës për fitoren e...

Akuza për shpërndarje ushqimesh në këmbim të votës, lirohen nga burgu tre punonjësit e Bashkisë Shkodër

Gjykata e Shkodrës ka liruar tre punonjësit e Bashkisë, të akuzuar për ndikim të paligjshëm në procesin zgjedhor për mungesë provash. Ergys Ivziku, drejtor i...

“Berisha është bërë xheloz sikur i morëm të dashurën”, Rama: Këtë herë Shkodra duhet të votojë kuqezi, Beneti kandidat ideal, as blu dhe as...

Kryeministri Edi Rama ka mbyllur sot fushatën elektorale në Shkodër, ku iu ka kërkuar  që të votojnë kandidatin e PS për Bashkinë e Shkodrës,...

Shoqërohen në POLICI dy punonjës të Bashkisë SHKODËR, u kapën në furgonin e mbushur me 50 PAKO me USHQIME

Policia e Shkodrës ka kryer shoqërimin e dy punonjësve të Bashkisë së qytetit, pasi janë kapur duke lëvizur me një furgon të mbushur me...

Lajmet e fundit