Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Shkoder

Plas sherri në Shkodër, roja i selisë së PS akuzon shoferin e deputetes socialiste: Ke vjedhur televizorin, s’më heq dot nga puna se më...

Në selinë e PS ka ndodhur një debat i ashpër që fatmirësisht nuk agravoi në konflikt fizik. Roja i selisë së PS Shkodër Spartak...

Ambasadorja e Palestinës vizitë në Shkodër, Imami dënon krimet ndaj myslimanëve: Drejtësia do kthehet në atë tokë

Ambasadorja palestineze, Hana A. S. Shawa, është takuar ditën e sotme me Mytiun e Shkodrës, Imam Muhamed Sytari. Imami priti me kënaqësi ambasadoren, duke u...

Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohen në flagrancë dy të rinjtë në Shkodër

Dy persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës pasi shpërndanin lëndë narkotike në doza të vogla. Sipas njoftimit të policisë, gjatë aksionit të uniformave blu...

Qëlloi për vdekje 25 vjeçarin në Shkodër, togat e zeza lënë në burg Mark Kodrën, autori nuk shfaq pendesë

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për 47 vjeçarin Mark Kodra, autor i vrasjes së 25 vjeçarit Emiljano Ndou...

34 vjeçari bën manovra të dyshimta në mes të Shkodrës, Shqiponjat i vihen pas dhe e bllokojnë: I gjejnë armë dhe fishekë (EMRI)

Një 34 vjeçar është arrestuar nga Forcat Shqiponja në Shkodër, pasi është kapur me armë zjarri dhe fishekë në makinë. Në pranga ka rënë...

“Zhduket” edhe Kafja e Madhe në Shkodër, revoltohet gazetarja: Ky nuk është RESTAURIM, por GENOCID ndaj trashëgimisë, a mban ndonjë përgjegjësi për këtë

Kafja e Madhe në Shkodër, një godinë simbol e qytetit, është shembur ditën e hënë. Në vitin 2007, Ministria e Kulturës, Turizmit, Rinisë dhe...

Mjetet Retro “pushtojnë” Shkodrën, Rama publikon fotot: E bukur si qëmoti

Një pamje krejt të re ka marrë sot qyteti i Shkodrës, teksa është pushtuar nga dhjetra makina të stilit “retro”. Këto imazhe na i ka...

“Ec më ngadalë”, flet gruaja e autorit që vrau 25-vjeçarin në Shkodër, tregon sherrin e djalit me viktimën: Burri erdhi mori armën, i dola...

Gruaja e autorit Mark Kodra që vrau 25-vjeçarin Emiljano Ndou, ka folur për media për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Shkodër. Ajo tha se...

Del FOTO: Ky është 25 vjeçari që u vra në Shkodër, fqinji e qëlloi me kallashnikov pas konfliktit me djalin

Emiljano Ndou është 25 vjeçari që u qëllua për vdekje mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Ai u qëllua për vdekje me breshëri plumbash kallashnikovi...

Detaje të reja nga vrasja e 25 vjeçarit në Shkodër, flet autori: Kur kaloi tek shtëpia mora armën, nuk durova më, ma kishte sjellë...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në Shkodër mbrëmjen e djeshmem, ku ka mbetur i vrarë...

Lajmet e fundit