Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Shkoder

Vrau motrën dhe mbajti trupin tre ditë në shtëpi, policia le në burg Fabian Vukajn

Gjykata e Shkodrës këtë të mërkurë ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Fabian Vukajn i cili disa ditë më parë vrau...

Gazetarja zbulon detaje tronditëse nga vrasja e 58 vjeçares në Shkodër: Vëllai dilte në fshat dhe thoshte “e kam vrarë dhe e kam në...

Mbrëmjen e djeshme policia zbuloi një ngjarje tragjike, pasi në shtëpinë e 55 vjeçarit Fabian Vuka gjeti trupin e pajetë të motrës së tij,...

Basha rikthehet në Shkodër: Jeta e gjithësecilit është shkatërruar, 13 qershori një ditë e rëndësishme

Kreu i PD, Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me demokratët e Shkodrës, Malësi e Madhe, Pukë dhe Vaut të Dejës,...

DEL FOTO: Kjo është Diana Vuka që u vra nga vëllai në Shkodër, kishin konflikte për pronësinë e shtëpisë

Personi në foto është Diana Vuka 58-vjeçarja që u vra nga vëllai i saj, Fabian Vuka 55-vjeç në Shkodër. 55 vjeçari ka vrarë me armë...

Vrasja e 58 vjeçares nga vëllai, flet shefi i Policisë së Shkodrës: Viktima ishte kthyer para 3 ditësh nga Gjermania, është vrarë me armë...

Shefi i Policisë së Shkodrës, Paulin Çupi, në një deklaratë ëpr media ka dhënë detaje mbi vrasjen e 58 vjeçares Diana Vuka nga vëllai...

DETAJE/ Prej 3 ditësh e mbante të mbyllur në banesë, Fabian Vuka që vrau motrën dyshohet se ka probleme me alkoolin

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në lagjen “Ndoc Mazi” në Shkodër, ku 55 vjeçari Fabjan Vuka vrau me armë zjarri motrën...

NUK KA QETËSI/ Tronditet edhe Shkodra, vëllai vret motrën me armë zjarri (EMRAT)

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, këtë herë në qytetin e Shkodrës.Mësohet se Fabian Vuka ka vrarë me armë zjarri...

Edi Rama jep lajmin: Nisi sot fushata e hedhjes së insektit që lufton “grerëzën e zezë” të gështenjave

Ditën e sotme në Reç të Shkodrës ka nisur fushata e hedhjes së insektit që lufton "grerëzën e zezë" të gështenjave. Lajmin e ke bërë...

Rama e nis ditën me pamje nga bypassi i Shkodrës: Këtë verë do ketë më shumë frymëmarrje për shkodranët

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga bypassi i Shkodrës. Ai ka postuar një video nga bypassi dhe shkruan se...

Lëvizte me armë zjarri në makinë, “Shqiponjat” arrestojnë 38-vjeçarin në Shkodër

Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia e qytetit të Shkodrës, pasi qarkullonte me armë zjarri në makinë. Mësohet se shtetasi H.N banues në lagjen “Tre...

Lajmet e fundit