Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

Shkoder

“Loro Boriçi” nuk është gati për 29 marsin, vijojnë punimet

Stadiumi “Loro Boriçi” në Shkodër nuk do të jetë gati në datën 29 mars ashtu siç është njoftuar më parë nga drejtuesit e FSHF-së...

Parulla që iu fsheh Ramës në Shkodër

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm sot në Shkodër për t’u takuar me socialistët e këtij qyteti, por vizita ka pasur edhe momentet...

Batuta e Ramës në Shkodër: Unë komunisti i dytë që hyra në bashki, i pari ishte Berisha

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm sot në qytetin e Shkodrës për anëtarësimet e reja në Partinë Socialiste. Rama ka ironizuar komentet kundër...

Shkodra që shkel sot Kryeministri dhe shoqëruesi i tij i parë

Nga Romeo Gurakuqi Kryeministri ishte në Shkoder: u kthye ne vendin të cilit ia shkatërroi përfaqësinë, ia dhunoi standardin intelektual e qytetar, të fjalës...

Grafiku që Voltana Ademi i tregoi Ramës, Shkodra totalisht e injoruar nga kryeministri

Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme zhvilloi një vizitë në qytetin e Shkodrës ku paraprakisht u takua edhe me kryebashkiaken Voltana Ademi. ...

Qytetarët e Shkodrës kërkojnë dëmshpërblimet, Rama mbyllet në takim me Ademin

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Shkodër ku është pritur nga qytetarët protestues të zonave të përmbytura si dhe atyre të cilët janë prekur...

Gjakmarrja, Totozani: Presidenti të thërrasë Këshillin Koordinues për parandalimin e fenomenit

Avokati i Popullit, Igli Totozani, prezantoi sot në Shkodër, raportin e posaçëm për gjakmarrjen, ku theksohet se strukturat shtetërore nuk janë angazhuar në mënyrë...

Protesta para Prefekturës në Shkodër, banorët kërkojnë dëmshpërblime

Banorët e zonës Nënshkodër kanë protestuar sot përpara Prefekturës në Shkodër duke kërkuar sërish dëmshpërblime për banesat e tyre që janë shkatërruar nga rreshjes...

Lajmet e fundit