Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Shkoder

Tentuan t’i iknin policisë, arrestohen dy të rinjë në Shkodër, kishin në makinë 4 mijë fara kanabis (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në Shkodër, pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike. Në pranga kanë rënë shtetasit Zhelko Sekuliq, 29...

Po transportonin mijëra fara kanabisi me Land Rover në Dukagjin, kapen dy shkodranët (DETAJE)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi u kapën në flagrancë me mijëra fara kanabisi në makinë Land Rover. Ato...

I hapte llogari false me foto 17 vjeçares, adoleshenti në Shkodër merr pushkën dhe qëllon drejt shtëpisë së vajzës, pas sherrit

Një ngjarje e rëndë është parandaluar nga Policia në Shkodër, ku një adoleshent ka qëlluar me armë zjarri djret shtëpisë së një vajze, bashkëmoshatare...

E tmerrshme në Shkodër, 10-vjeçari vetëvritet pasi po bënte video për ‘Tik Tok’ (SI NDODHI NGJARJA)

Një ngjarje e kobshme ka ndodhur dje në njësinë Guri i Zi, pjesë e bashkisë Shkodër. Një 10-vjeçar me inicialet N.Y ka humbur jetën...

Voltana Ademi jep lajmin: Shkodra hyn në librin e rekordeve “Guinness”, ja për çfarë

Krybashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka dhënë lajmin e mirë se Shkodra ka hyrë në librin e rekordeve “Guinness”. Me anë të një postimi në...

Fitoi mandatin në listën e PD në Shkodër, KQZ merr vendimin për Zef Hilën, a do jetë në Parlament pas hetimit nga Prokuroria?

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka konfirmuar sot mandatin e kandidatit të Partisë Demokratike për qarkun e Shkodrës, Zef Hila. Pas verifikimeve të bëra nga Prokuroria...

Arti në ZI, ndahet nga jeta këngëtari i njohur nga Shkodra

Ditën e sotme është ndarë nga jeta artisti i njohur nga Shkodra Berhan Nehanit. Lajmin e ka bërë të ditur kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi...

Kalaja e Rozafës/ Shkodranët vjedhin natën ndriçimin, vezullonte para dy ditësh, sot në gjendje të mjerueshme (FOTOT)

Drejtoria Rajonale e Trashëgimisë Kulturore Shkodër, dënon një akt të paprecedentë që ka ndodhur në këtë qytet, ku persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur...

Takimi i veçantë në Shkodër, tre ish-presidentët e Shqipërisë, Kosovës dhe Malit të Zi bëhen bashkë në Kalanë e Rozafës (Foto)

Tre ish-presidentët e Shqipërisë, Alfred Mojsiu, Fatmir Sejdiu i Kosovës dhe Filip Vujanoviç i Malit të Zi, kanë vendosur të mblidhen së bashku, në...

Hoqi dorë nga mandati, por Tom Doshi është më i votuari në Shkodër, lë pas kandidatët e PS dhe të PD

Ka përfunduar pak orë më parë numërimi i kadidatëve për deputet në Shkodër. Në këtë qark mandatet janë ndarë 5 për Partinë Demokratike, 3...

Lajmet e fundit