Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

shkoder dhe fier

Bilanci i RENEAS dhe Operacionales në Shkodër e Fier: Mbi 30 lokale dhe ambiente të tjera të kontrolluar, verifikohen dhjetëra persona me precedent kriminal

Forcat Speciale RENEA dhe Forcat Operacionale prej ditës së djeshme ndodhen në zonën e Shkodrës e Fierit, ku po ushtrojnë kontrolle të shumta për...

Lajmet e fundit