Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shko

Rama flet për unifikimin e ambasadave Shqipëri-Kosovë, kërkon edhe konsullata ballkanike

Kryeministri Edi Rama ka folur sot gjatë prezantimit të Shërbimit Konsullor Online (SHKO) për unifikimin e ambasadave dhe konsullatave me Republikën e Kosovës. ...

Policia shoqëron 10 persona. Dyshohen për grabitjen me armë të biznesmenit (Foto)

Policia shoqëron 10 persona që dyshohen për grabitjen me armë të biznesmenit në Shkodër. Po kështu mësohet se policia ka marrë në pyetje anëtarët...

Kush është biznesmeni që tentuan t’i grabisin banesën me armë (Foto)

Banesa e biznesmenit shkodran Sabah Rashketa ra sot pre e 4 personave të cilët tentuan ta grabisin me armë. Katër personat...

Lajmet e fundit