Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shkeputje

Tirana pa drita, OSHEE njofton qytetarët: Nesër në këto zona do të ndërpritet energjia elektrike

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike, për shkak të rikonstruksionit të nënstacionit në...

KATASTROFË/ Masivi i dheut u merr jetën 42 personave

Rrëshqitja e një masivi dheu në një fshat të Kamerunit u ka marrë jetën 42 personave. Banorët e fshatit e Bamoungoum janë...

Tre ditë shkëputje të energjisë në Tiranë, OSHEE publikon ZONAT dhe ORARET

20 mars, pa energji: Komuna Dajt (pjesërisht), Babrru (pjesërisht) Remont në nënstacionin Dinamo/Tiranë Për shkak të remontit të planifikuar në nënstacionin Dinamo, në...

Lajmet e fundit