Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkeputje energjie

Nga SHKODRA në KORÇË e BERAT, njoftohet shkëputja e energjisë elektrike në të gjithë vendin! (ZONAT dhe ORARET)

Prej ditës së nesërme, disa qytete të mëdha në vend do të përballen me ndërprerjen e përkohëshme të energjisë në disa zona. OSHEE bën me...

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona në kryeqytet do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë për shkak të punimeve...

Lajmet e fundit