Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

shkenvce

Ky televizor transparent nga “Panasonic” lë pas të gjithë konkurentët (Video)

Në garën teknologjike të gjithë konkurentët përpiqen të sjellin sa më shumë opsione të reja dhe modifikime avangarde. Edhe modeli...

Lajmet e fundit