Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Shkëndijat elektrike të gardhit të bagëtive, shkak i flakëve që po ‘përpijnë’ vendin (VIDEO)

Shkëndijat elektrike të gardhit të bagëtive, shkak i flakëve që po ‘përpijnë’ vendin (PAMJE TË TMERRSHME)

Ndërkohë, prej dy javësh qindra zjarrfikës po luftojnë kundër flakëve dhe kanë nisur evakuimin e banorëve.

Lajmet e fundit