Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

shkenda lili

POLITIKANËT QË TRADHTOJNË? Detektivja rrëfen: Gratë e tyre, paguajnë miliona për ” të fshehtat” e bashkëshortëve

Detektivja Shkënda Lili ka treguar se gratë e politikanëve janë ato të cilat e punësojnë më tepër për të investiguar bashkëshortët e tyre. Sipas saj...

Dedektivja tregon hapur: Gratë kërkojnë që burrave t’u vë përgjues në makinë, duan që të hyjë edhe në dhomë hoteli…

Detektivja private Shkënda Lili ka treguar sesi gratë dhe burrat kërkojnë që të përgjojnë partnerët e tyre. Ajo ka treguar që ka gra dhe burra...

Lajmet e fundit