Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Die
20 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shkenctari

Shkencëtari shqiptar shpjegon zbulimin e shekullit (VIDEO)

Halil Sykja, profesor i astrofizikës:Lajmi është shumë i rëndësishëm për shkencën dhe të ardhmen e njerëzimit për arsye se ky zbulim i drejtpërdrejt i...

Lajmet e fundit