Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shkencetaret shqiptare

Bëni kujdes! Zbulohen viruse gjigande, ja çfarë thonë shkencëtaret shqiptare

Viruset janë pjesëza infeksioze, të cilat sulmojnë qelizat e gjalla dhe vetëm nëpërmjet tyre mund të shumohen. Parë në aspektin biologjik ekzistojnë shumë dilema...

Lajmet e fundit