Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

shkencetar anglez

‘Nuk kemi shpëtim’, shkencëtari britanik me paralajmërim të frikshëm: COVID-19 do të jetë prezent gjithmonë

Një shkencëtar britanik ka paralajmëruar se koronavirusi do të jetë prezent gjithnjë “në një formë apo tjetër”, dhe se duhet të bëjmë rregullisht vaksina...

Lajmet e fundit