Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shkencat sociale

Studentët e surpizojnë dhe mbushin sallën plot, Majlinda Bregu kthehet te Shkencat Sociale: Nisa si studente e vazhdova si pedagoge

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu është rikthyer ditën e sotme në Fakultetin e Shkencave Sociale, ku u surprizua nga...

Albin Kurti te Shkencat Sociale: Protesta e studentëve ngjarja më e bukur (Ç’thotë për Besa Shahinin)

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka kërkuar që taksa për Serbinë të mos hiqet dhe qeveria Hardinaj të largohet. ...

Protesta e studentëve, Albin Kurti te Shkencat Sociale

Kreu i Partisë Levizja Vetëvendosje në Kosovë, Albin Kurti ndodhet në Tiranë, te fakulteti i Shkencave Sociale.   Pedagogët dhe studentët...

Pedagogët vendosin sot për grevën, bllokohet mësimi në dy fakultete

Sot në orën 11:00 pritet të mblidhet Asambleja e Pedagogëve për të vendosur në lidhje me grevën e paralajmëruar. Kujtojmë...

Lajmet e fundit