Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shkenca politike

VIDEO/ Me AK-47 në krah, njihuni me talebanin me MASTER në “SHKENCA POLITIKE” që u pagua nga SHBA: Kam punuar si mësues anglishte, ëndërroj...

Prej ditësh forcat talebane kanë marrë nën kontroll Afganistanin dhe po terrorizojnë qytetarët vendas, ndërkohë që presidenti i vendit është arratisur dhe ushtria vendase...

Lajmet e fundit