Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

shkenca planetare

Nasa do ulë sondën mbi asteroid pas frikës se mund të godasë Tokën

“Mund të jetë e destinuar për të shkaktuar vuajtje dhe vdekje të shumta”, tha ai. Lauretta është kreu i misionit të Nasa “Osiris-Rex”...

Lajmet e fundit