Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkembinj ne rruge

Zhbllokohet rruga në Vlorë, largohen të gjithë shkëmbinjtë

Bllokimi aksit rrugor, Vlorë Orikum si pasojë e rënies së disa masivëve shkëmbore në rrugë, shkaktoi trafik dhe panik të madh tek qytetarët. ...

Lajmet e fundit