Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

shkembim zjarri

Përplasje me armë mes baxhanakëve, policia jep detaje për ngjarjen e rëndë

Dy baxhanakë janë konfliktuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Laçit, ngjarje që ka degjeneruar në përdorimin e armëve, fatmirësisht pa viktima. ...

Plagosjet në Shëngjin, Policia tregon si rrodhën ngjarjet dhe publikon emrat

Policia e Lezhës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme në Shëngjin, ku dy persona kanë mbetur të plagosur. Sipas...

Shkëmbim zjarri në festën e ditëlindjes së 15 vjeçares, humbin jetën 11 persona

11 persona kanë kumbur jetën gjatë zhvillimit të një feste ditëlindje në qytetin e Guerreros në Meksikë. Autoritetet meksikane kanë thënë se njerëzit janë...

Lajmet e fundit