Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkembim zjarri

Shkëmbim zjarri në Aeroportin e Kabulit, forcat amerikane i druhen sulmeve të ISIS: “Kërcënimi është real dhe i vazhdueshëm”

Mijëra vetë presin ende për t'u evakuuar nga aeroporti i Kabulit. Ndërkohë të hënën herët u njoftua, se në aeroport ka pasur shkëmbime zjarri...

Vrasje me armë zjarri në Durrës, humb jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 16:00 në qytetin bregdetar të Durrësit. Mësohet se ka pasur një shkëmbim...

Shkëmbim zjarri mes grabitësve dhe policisë greke, arrestohen burrë e grua nga Shqipëria

Policia greke ka zhvilluar sot një operacion në Prevezë, duke vënë në pranga një burrë dhe një grua shqiptare, identiteti i të cilëve ende...

Frikë nga shkëmbim zjarri, në Nju Jork qindra qytetarë ia mbathin nga sytë këmbët (KUSH E SHKAKTOI ZHURMEN – VIDEO)

Frika dhe paniku ka pushtuar Nju Jorkun. Një video e shpërndarë në rrjetet sociale tregon për panikun në Times Square, një ndër kryqëzimet më...

Zbardhet AUTOPSIA e Admir Muratajt, si u vra gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë

Zbardhet autopsia e vrasjes se Admir Muratajt. Mësohet se Murataj është vrarë me një plumb në pjesën ballore të kokës. Goditja...

Shkëmbim zjarri me policinë, vriten 11 persona

11 persona kanë mbetur të vdekur në Brazil, pas një shkëmbimi zjarri me policinë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Sao Paolo.  ...

Shkëmbim zjarri, vriten 2 agresorët, plagosen 5 policë

Pesë oficerë policie kanë mbetur të plagosur në Teksas të SHBA-ve dhe dy agresorët kanë vdekur gjatë një përplasjeje me armë. ...

Shkëmbim zjarri në autostradë mes bandave dhe policisë, 10 të vdekur

Dhjetë persona janë vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur në një përplasje mes dy grupeve rivale dhe policisë në shtetin jugor të Guerrero,...

Shkëmbim zjarri në Spanjë, tre të vdekur

Një shkëmbim zjarri është regjistruar në lindje të Spanjës. Për pasojë kanë mbetur të vdekur tre persona, ku dy prej të cilëve mësohet të...

Lajmet e fundit