Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

shkembim zjarri kosove

Policia e Kosovës mohon lajmin për tension në kufirin me Serbinë

Mediat e Kosovës kanë raportuar sot për tensionim të situatës në kufirin me Serbinë si dhe për shkëmbim zjarri mes forcave nga të dyja...

Lajmet e fundit