Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

shkembim ushtaresh

Raundi 4, Rusia dhe Ukraina shkëmbejnë ushtarët e kapur peng

Rusia dhe Ukraina kanë bërë një shkëmbim të katërt të të burgosurve të luftës. Lajmin e ka bërë me dije zëvendëskryeministrja e Ukrainës, Iryna Vereshchuk....

Rusia dhe Ukraina shkëmbejnë të burgosurit

Rusia dhe Ukraina njoftojnë se kanë kryer shkëmbimin e parë të ushtarëve të kapur që nga fillimi i luftës një muaj më parë. "Dhjetë...

Lajmet e fundit