Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

shkembim tregtar

Saranda ‘pushtohet’ nga jahtet SUPERLUKSOZE, ankorohet ‘xhevahiri’ 110 milionë dollarë i biznesmenit të fuqishëm anglez (FOTO-EMRI-KARRIERA)

Saranda u bë destinacion i një tjetër jahti. Në portin e saj u ankorua jahti luksoz i biznesmenit në fushën këmbimit monetar dhe filantropit...

Lajmet e fundit