Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

Shkembi

Bie nga SHKËMBI një burrë, me helikopter drejt Tiranës (DETAJE)

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje”, njofton policia.

Futbollisti shqiptar baba për herë të dytë: U bënë dy princesha

Kapiteni i Skënderbeut, Bledi Shkëmbi është bërë baba për herë të dytë. Është vetë korçari që ka njoftuar miqtë dhe fansat në rrjetet sociale...

Lajmet e fundit