Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

shkembi i kavajes

Aksident te Shkëmbi i Kavajës, përplasen dy makina

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës. Dy makina janë përplasur si pasojë njëra...

Përfshihet nga flakët banesa tek Shkëmbi i Kavajës

Një banesë  është përfshirë nga flakët në Durrës. Mësohet se zjarri ka ndodhur në një banesë tek Shëmbi i Kavajës. Nga...

Digjet pranë Shkëmbit të Kavajës një makinë luksoze

Një automjet ka marrë flakë në mes të rrugës ditën e sotme në Durrës. Makina tip Porsche “Cayenne” është përfshirë nga...

Snajper me silenciatorë e drogë, shpallet në kërkim pronari i shtëpisë në Durrës (DETAJE)

Policia po vijon me veprimet e mëtejshme procedurale.

Përmbarimi shkon për ta sekuestruar, drogë e armë në shtëpinë e pabanuar në Durrës

Armë dhe drogë janë zbuluar ditën e sotme në një banesë të pabanueshme në Shkëmbin e Kavajës, gjatë kohës që shërbimi përmbarimor kishte shkuar...

Helmohen 15 kosovarë te “Shkëmbi i Kavajës”, e pëson keq pronari i restorantit

15 shtetas nga Kosova raportohet të jenë helmuar pasi kanë konsumuar ushqim në një restorant te “Shkëmbi i Kavajës”. Ata kishin ardhur...

Ujërat e zeza derdhen në det, plazhistet: Na bezdisin pak, por mësohemi me kalimin e kohës

Imazhi i turizmit bregdetar në Shqipëri u trondit nga shërthimi i ujërave të zeza disa ditë më parë në Ksamil dhe më pas në...

Shkëmbi i Kavajës pa drita, OSHEE shpjegon ç’ka ndodhur

Shkëmbi i Kavajës pa energji elektrike. OSHEE bën me dije se për shkak të dëmtimit të fiderit që furnizon me energji...

Lajmet e fundit