Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shkembi i kavajes

LAJM I MIRË/ 3 vjeçari i humbur te “Shkëmbi i Kavajës” bashkohet me prindërit, u gjet nga 2 qyetatarë në zonën e plazhit në...

Një lajm i mirë vjen në mbrëmje, pasi mësohet se 3 vjeçari nga Maqedonia e Veriut që u shpall i humbur disa orë më...

FOTO/ Humbet një fëmijë i huaj në zonën e “Shkëmbit të Kavajës”, kush e ka parë të njoftojë policinë

Një fëmijë me origjinë maqedonase ka humbur ditën e sotme në zonën e quajtur “Shkëmbi i Kavajës”.Djali është tre vjeç dhe u ka ikur...

Zjarr i madh te Shkëmbi i Kavajës, zjarrfikëset nuk ndërhyjnë dot (FOTO)

Temperaturat e larta kanë përfshirë këtë javë vendin tonë, duke u bërë shkak edhe për vatrat e zjarreve. Flakët kanë rënë ditën e sotme në...

Arrestohet 66 vjeçari që zaptoi tokën dhe ndërtoi pa leje te ‘Shkëmbi i Kavajës’, çfarë vendosi IKMT (DETAJE)

Kishte zaptuar një tokë te "Shkëmbi i Kavajës" dhe ndërtoi pa marrë lejen e autoriteteve, por plani i 66 vjeçarit në Durrës nuk ka...

IKMT hedh në ‘erë’ pallatin 5-katësh te Shkëmbi i Kavajës, hapen 200 vrima për eksplozivin

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit – IKMT, do të prishë sot me shpërthim të kontrolluar një pallat 5-katësh pranë Shkëmbit të Kavajës. ...

Ishin dëmtuar nga tërmeti, IKMT prish 2 pallate të Shkëmbi i Kavajës dhe 1 shkollë në Shijak (PAMJET VIDEO)

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) prish dy pallate te Shkëmbi i Kavajës dhe një shkollë 9-vjeçare në Shijak. Objektet,...

Vijojnë shembjet te Shkëmbi i Kavajës, sapo u shkëput një masiv (Video)

Shkëmbi i Kavajës pësoi shëmbje të konsiderueshme pas tërmetit të fuqishëm ditën e djeshme. Por shembja dhe rrëshkitja e dherave ka...

Rama nxjerr FOTOT e rrugëve të reja te Shkëmbi i Kavajës: Merr fund katrahura 30-vjeçare

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij zyrtare pamje nga restaurimi i rrugëve në zonën e Shkëmbit të Kavajës. ...

“KUÇEDRA” 28 katëshe te Shkëmbi i Kavajës duhet prishur…Shpallet në kërkim biznesmeni ENVER SHALA, kërcënoi drejtorin e Institutit të Ndërtimit

Kjo godinë e frikshme te Shkëmbi i Kavajës, plot 28 kate, duhet të shembet. Vendimin e ka marrë instituti i ndërtimit...

Aksident te Shkëmbi i Kavajës, përplasen dy makina

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës. Dy makina janë përplasur si pasojë njëra...

Lajmet e fundit