Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

Shkëmbenin drogën në parking, policia iataliane kap mat dy shqiptarët (VIDEO E PLOTË NGA NGJARJA)

Shkëmbenin mbi 300 kg drogë në parking, policia italiane kap mat dy shqiptarët (VIDEO E PLOTË NGA NGJARJA)

Arrestohen dy shqiptarë në Itali, pasi u kapën me mbi 300 kg drogë e llojit marijuanë.  Arrestimi i dy shqiptarëve dhe...

Lajmet e fundit